głowa kobiety, ból ucha, szum uszny, auresin

Szmery w uszach powodują że nie możesz zasnąć? Z powodu dokuczliwych dźwięków odczuwasz ciągłe rozdrażnienie i niepokój? Zaburzenie, znane jako szumy uszne, dotyczy zarówno starszych, jak i młodszych osób i może poważnie utrudniać codzienne funkcjonowanie. Ostatnie odkrycie naukowców daje jednak nadzieję na szybkie i skuteczne rozwiązanie tego problemu. Sprawdźmy, czy Auresin faktycznie może pomóc:

Z dzisiejszego artykułu dowiesz się:

Skąd się biorą szumy uszne?

Piszczenie, dzwonienie i szmery  w obrębie aparatu słuchu, określane są jako szumy uszne. Mają one charakter subiektywny, co oznacza, że nie słyszy ich nikt poza osobą dotkniętą tym schorzeniem. Niemal każdy człowiek doświadcza pisku w uszach, ale u większości osób ma on charakter epizodyczny. Kiedy jednak ,,dzwonienie” staje się problemem przewlekłym, może wzbudzać niepokój.

Specjaliści wymieniają różne przyczyny szumów usznych:
zaburzenia w obrębie ucha zewnętrznego lub ucha środkowego (zapalenie, zalegająca woskowina, zaburzenia pourazowe)
niedosłuch czuciowo-nerwowy
niedosłuch wynikający z wieku
przyjmowanie niektórych leków
uwarunkowania genetyczne
nadciśnienie tętnicze
nadczynność tarczycy
zaburzenia krążenia
infekcje wirusowo-bakteryjne
przemęczenie i stres
czynniki o podłożu psychologicznym

Jakie są metody leczenia szumów usznych?

Kiedy problem dzwonienia w uszach się nasila, warto skorzystać z pomocy laryngologa lub audiologa. Przyjmuje się, że nawet co 6 dorosła osoba cierpi z powodu szumów usznych. Ale tylko niecałe 20% tej grupy decyduje się rozwiązać swój problem w sposób profesjonalny i skuteczny.

Szumy uszne nie są uznawane jako choroba, stanowią jednak powód głębokiego rozdrażnienia. Wywołują często uczucie niepokoju, przeszkadzają w zasypianiu i mogą być przyczyną pojawiania się stanów depresyjnych.

Metodą na rozwiązanie tego problemu w jego wczesnym etapie są zwykle środki, które mają właściwości uspokajające oraz takie, które pobudzają metabolizm komórkowy. Podczas wyboru odpowiedniego preparatu, warto najpierw przeanalizować dokładnie jego skład i właściwości, aby wybrać taki, który skutecznie i bezpiecznie zlikwiduje niedogodność szumów usznych.

fale dźwiękowe a szum uszny

Co to jest Auresin?

Środek o nazwie Auresin to kapsułki, które przyjmuje się na zasadzie regularnej kuracji. Pomagają zlikwidować problem szumów usznych i wspierają prawidłowe działanie układu słuchowego. Środek stworzono z myślą o osobach, które słyszą dźwięki nieodczuwalne przez innych takie jak gwizdanie, brzęczenie, szumienie, itd. Auresin wspomaga także słuch, redukując stopniowo zaburzenia związane z różnymi czynnikami zewnętrznymi.

Skład i właściwości preparatu Auresin

W skład preparatu wchodzą naturalne wyciągi, które przez lata podawano pacjentom medycyny naturalnej oraz medycyny konwencjonalnej. Zadbano o to, żeby połączyć składniki w dobrych proporcjach i z odpowiednim nasyceniem. Otrzymany w ten sposób preparat został zamknięty w postaci niewielkich, łatwo przyswajalnych kapsułek.

Witamina B6 – wpływa korzystnie na układ nerwowy i daje naturalną ochronę przed zaburzeniami neurologicznymi. Te ostatnie bywają częstym powodem zaburzeń słuchu, dlatego zadbanie o unormowanie tego obszaru pomaga zapobiec problemom w obrębie słuchu.

Witamina B12 – redukuje zmęczenie i znużenie, wpływa pozytywnie na funkcjonowanie układu krwionośnego oraz układu nerwowego. Pomaga poprawić działanie obszaru w mózgu, odpowiedzialnego za pamięć oraz koncentrację.

Cynk – mikroelement, który stanowi o prawidłowym działaniu organizmu i pełni wiele ważnych funkcji. Cynk wpływa na działanie trzustki i sprawia, że prawidłowo wydzielana jest insulina. Wspiera także układ krążenia, poprawia działanie naczyń krwionośnych – także w uchu wewnętrznym.

Magnez – wspiera zdrowe krążenie krwi i przez to sprawia, że odpowiednio działa cały układ w uchu wewnętrznym. Magnez jest również istotny w kwestii koncentracji i wpływa dobrze na poprawę jasności umysłu.

Miłorząb japoński – roślina powodująca zwiększoną ilość wydzielanego tlenku azotu, a ten poprawia krążenie krwi – także w mózgu. Dotlenia mózg i powoduje, że jego tkanki są lepiej ukrwione, przez co może w sposób naturalny zredukować uciążliwe szumy uszne.

miłorząb japoński liście na drzewki

Miłorząb japoński – jeden ze składników Auresinu

Stosowanie preparatu a możliwe skutki uboczne

Dawkowanie tabletek Auresin ogranicza się do stosowania 1 kapsułki dziennie. Każdą dawkę należy popić szklanką wody, aby przyspieszyć jej przyswajanie. Nie jest to kuracja czasochłonna ani kłopotliwa. Można określić ją jako bardzo dyskretną, ponieważ nikt poza samą zainteresowaną osobą nie jest w stanie zauważyć, że przyjmuje ona środek na szumy uszne.

Stosowanie Auresin jest bezpieczne. Jako, że preparat składa się z naturalnych i znanych składników w dobrze wyważonych proporcjach, nie trzeba się obawiać o ewentualne skutki uboczne. Jedyne przeciwwskazania, które mogą pojawić się na drodze to alergie na poszczególne składniki produktu oraz nie zaleca się stosowania preparatu przez kobiety w ciąży.

Działanie Auresin – recenzje i opinie na temat produktu

Szumy uszne to problem, który nie brzmi groźnie, ale może powodować poważne konsekwencje. W pierwszej kolejności zaburza możliwość normalnego funkcjonowania: docierające do mózgu piski, szelesty i brzęczenie powoduje, że zostaje osłabiona koncentracja, pojawia się rozdrażnienie i zaczynają występować zaburzenia snu. Im dłużej problem jest bagatelizowany, tym bardziej się pogłębia. W konsekwencji może doprowadzić do poważniejszych zaburzeń słuchu oraz problemów o charakterze psychologicznym i emocjonalnym.

Osoby, które zdecydowały się rozwiązać problem szumów usznych, swoje pierwsze kroki kierują na forum albo blogi związane z tym schorzeniem. Inni ludzie, posiadający podobny problem, dzielą się tam swoimi doświadczeniami i przedstawiają możliwe sposoby na rozwiązanie tej kwestii. Wśród takich opinii coraz częściej można natrafić na polecenia preparatu Auresin. Niektórzy opisują w postaci recenzji cały przebieg swojej kuracji, a inni piszą tylko w jednym słowie – działa.

kobieta cieszy się gdyż poprawił się jej słuch i pozbyła się szumów usznych

Efekty stosowania Auresin, które zostają wymieniane w takich komentarzach to:

  • Poprawienie jakość słuchu
  • Pozbycie się dźwięków fantomowych
  • Zyskanie lepszej pamięci i koncentracji
  • Zlikwidowanie problemu bezsenności
  • Usunięcie rozdrażnienia i stanów lękowych

Można więc określić Auresin jako naturalną pomoc w redukcji szumów usznych, która dodatkowo wspiera zdrowe i sprawne funkcjonowanie słuchu oraz mózgu.

Gdzie kupić sprawdzony Auresin?

Skuteczność i rosnące zainteresowanie środkiem na szumy uszne Auresin, spowodowało, że na rynku pojawiło się wiele nieskutecznych podróbek. Aby uniknąć zakupu produktu o gorszym składzie i jakości, zaleca się zamawianie preparatu wyłącznie na oficjalnej stronie producenta. W ten sposób każdy klient otrzymuje gwarancję bezpieczeństwa i jakości produktu. Także cena Auresin u producenta jest przystępna – zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę możliwe efekty oraz skuteczność działania w obszarze słuchu i jego zaburzeń.

Przesyłka pojawia się u odbiorcy zwykle w ciągu 2-4 dni roboczych. Producent oferuje okresowo także darmową wysyłkę oraz atrakcyjne promocje cenowe. Biorąc to wszystko pod uwagę, nie warto szukać tego preparatu w innych miejscach, a zwłaszcza na niezweryfikowanych aukcjach.

Podsumowanie – czy warto stosować Auresin?

Szumy uszne to problem powszechny, choć wciąż bardzo często bagatelizowany. Może występować nawet u 15% dorosłych osób po 20 roku życia. Nadal jednak błędnie przypisywana jest wyłącznie osobom w podeszłym wieku. Szumy uszne mogą być słyszalne w jednym uchu, obydwóch lub też w samym centrum głowy. Z racji tego, że powodują poważne kłopoty ze snem i działają negatywnie na nastrój, ważne jest, aby nie zaniedbywać pierwszych objawów tego zaburzenia.

Auresin to preparat w formie kapsułek, który w składzie ma same naturalne składniki – znane i stosowane od wielu dekad. Sekretem jego skuteczności jest odpowiedni dobór wyciągów i zastosowanie konkretnych stężeń. Auresin nie powoduje skutków ubocznych i w bezpieczny sposób wspomaga układ słuchu oraz poprawia codzienne funkcjonowanie mózgu.

www.auresin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *