calminax

Każdy kto od dłuższego czasu ma problem ze słuchem i szumami usznymi zdaje sobie sprawę, że jego poprawa oraz pozbycie się szumu to nie taka prosta sprawa. Czy Calminax może w tym pomóc? Według badań przeprowadzonych przez Instytut Roberta Kocha a opublikowanych w 2006 roku z chronicznymi szumami usznymi zmaga się aż 15% pacjentów powyżej 65 roku życia , 10 % pacjentów od 40 do 64 lat, oraz u 3% pacjentów od 18 do 39 lat.

Firmy nieustanie poszukują nowych metod aby pomóc ludziom pozbyć się tego problemu. Jedną z takich metod jest preparat Calminax. Czy warto po niego sięgnąć? Czy jest on bezpieczny dla zdrowia? Sprawdźmy to.

Calminax – Skład i działanie

Miłorząb japoński – dzięki zdolności wydzielania tlenku azotu – związku poprawiającego krążenie krwi w mózgu, poprawia krążenie obwodowe. Poprawa przepływ krwi co oznacza lepsze ukrwienie wewnętrznej części ucha a konkretnie ślimaka. Jest to miejsce w którym dźwięk pobudza włókna nerwowe. W nim odbieramy dźwięki z otoczenia. Dzięki rozszerzeniu naczyń krwionośnych pozwala na polepszenie słuchu a także na redukcję szumów usznych. Dodatkowo wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne.

Cynk – jeśli niedosłuchowi towarzyszą szumy uszne przyczyną może być niedobór cynku. Jego zbyt mała ilość w organizmie osłabia pracę naczyń w obrębie ucha wewnętrznego, co za tym idzie u osób zmagających się z niedosłuchem oraz szumami usznymi wskazana jest nim suplementacja. Cynk wykazuje właściwości przeciwzapalne i antyoksydacyjne, co redukuje stres oksydacyjny w obrębie ślimaka. Najlepiej przyjmować cynk późnym popołudniem albo wieczorem ponieważ najlepiej wchłania się podczas snu.

Kompleks witamin B6 oraz B12 – ma właściwości normujące funkcjonowanie systemu nerwowego ucha wewnętrznego oraz wzmacniające krążenie krwi w jego obrębie

Badania przeprowadzone przez Shemesh Z, Attias J, Ornan M wykazały, że aż 47 % pacjentów cierpiących na szumy uszne ma niedobór witaminy B12. Ponadto potwierdziły one zależność pomiędzy zmniejszaniem się poziomu witaminy B12 z występowania szumów usznych. Jej przyjmowanie przy problemach ze słuchem i szumami usznymi jest obowiązkowe. Niedobór witaminy B12 prowadzi dodatkowo do anemii a jej objawami są między innymi szumy uszne. Z kolei witamina B6 poprawia działanie systemu nerwowego ucha wewnętrznego oraz wzmacnia w jego obrębie krążenie.

Magnez – w dużych miastach mieszkańcy codziennie są narażeni na groźny dla uszów hałas. Badania wykazały, że jego duże natężenie powoduje “ucieczkę” magnezu z organizmu. Przyjmowanie magnezu redukuje uszkodzenia słuchu wywołane hałasem i zmniejszyć częstotliwość występowania szumów usznych. Dodatkowo wspomaga krążenie krwi w mózgu a co za tym idzie reguluje poprawne działanie nerwów w obrębie ucha wewnętrznego.

Patrząc na skład ciężko się przyczepić o jakieś wypełniacze o brzmiącej marketingowo nazwie, które miałyby na celu skłonienie ludzi do zakupu preparatu. Skład jest w 100% naturalny a działania czy to w badaniach przeprowadzonych między innymi przez Shemesha potwierdzają jego działanie przy problemach ze słuchem i szumami usznymi.

Ćwiczenie na szum uszny

Poniżej zamieszczamy materiał wideo pokazujące szybkie ćwiczenie powodujące natychmiastową ulgę.

https://www.youtube.com/watch?v=ajb37ie-Juo&feature=youtu.be

Calminax jak stosować – cena – opinie

Wyeliminowanie problemów ze słuchem i szumów usznych powstałych w wyniku starzenia się narządu słuchu to nie lada wyzwanie. Calminax dzięki swoim naturalnym właściwościom poprawiającym słuch może stać się najskuteczniejszym środkiem zwalczającym tą dolegliwość. W ostatnim czasie na forach tematycznych, blogach oraz portalach można spotkać się z dziesiątkami opinii na jego temat. Ja zawszę podczas ich sprawdzania zwracam uwagę aby komentarz nie był dodany jako anonimowy lecz przez zalogowaną osobę która już wypowiadała się na różne inne tematy. Jak w takim świetle przedstawiają się opinie na jego temat?

„Calminax stosuję od około miesiąca, ale już w drugim tygodniu zauważyłem sporą różnicę. Dzięki niemu pozbyłem się uporczywego dzwonienia w uszach, a mój słuch znacząco się poprawił. W końcu mogę spokojnie spać.”

„Szumy uszne zdiagnozowano u mnie 5 lat temu. Przez te 5 lat męczyłam się z tą przeklętą przypadłością. Od lekarza do lekarza i tylko rozkładali ręce, a ja naprawdę już miałam tego dosyć. Na szczęście mój narzeczony kupił mi Calminax. Już po 2 tygodniach od zastosowania szumy ustały, a ja odczułam wielką ulgę.”

Calminax – cena i gdzie kupić?

Calminax jest sprzedawany za cenę 317 zł. Jeśli masz szczęście możesz załapać się na promocję i kupić preparat za kwotę 137 zł. Należy jednak uważać aby zakup był dokonany tylko z oficjalnej strony producenta. Unikniesz w ten sposób zagrożenia że otrzymasz podróbkę a tym samym otrzymasz działający i oryginalny preparat.

Podsumowanie

Problem ze słabym słychem oraz szumami usznymi dotyka coraz więcej osób. Kiedyś pozbycie się tej przypadłości było bardzo ciężkie. Teraz, kiedy na rynek wszedł Calminax, problem można rozwiązać w sposób łatwy, nie wymagający dużych nakładów finansowych,  wizyt u specjalistów a co najważniejsze naturalnie. Na forach w większości przypadków pojawiają się pozytywne opinie na jego temat. Negatywne opinie jeśli już występują odnoszą się do długiego czasu realizacji zamówienia ale tutaj już sprawa leży po stronie kuriera a nie samego preparatu. Calminax robi prawdziwą furorę na rynku a na pierwsze odczuwalne efekty pojawiają się już po 7 dniach jego stosowania.

Calminax można kupić za pośrednictwem strony producenta i jest to jedyne źródło gwarantujące nabycie oryginalnego produktu.

www.calminax.com.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *