żel na powiększanie penisa collosel

Satysfakcja z pożycia seksualnego u mężczyzn jest zwykle związana z rozmiarem ich penisa. Niewystarczająca długość i grubość członka może obniżać samoocenę mężczyzny oraz być powodem wielu bolesnych kompleksów. Ostatnie odkrycia pokazują, że genetykę da się ,,oszukać”. Za pomocą naturalnych metod można dodać sobie kilka dodatkowych centymetrów. Czy nowoczesna formuła żelu Collosel rzeczywiście zwiększa rozmiar penisa?

Z dzisiejszego artykułu dowiesz się o:

Collosel na naturalne zwiększenie rozmiaru penisa – jak działa?

Podstawą działania żelu Collosel jest założenie, że zwiększenie ilości krwi w tkankach penisa skutkuje jego powiększenie. Właściwości preparatu mają więc spowodować rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz komór w ciałach jamistych i tym samym umożliwić naturalne zwiększenie członka. Sam preparat składa się wyłącznie z naturalnych składników.

Przeznaczenie i przeciwwskazania dla żelu Collosel

Collosel to preparat stworzony dla mężczyzn, którzy nie są zadowoleni z rozmiaru swojego przyrodzenia oraz chcieliby naturalnie wydłużyć i pogrubić penisa. Żel można stosować w zaciszu własnego domu i z zachowaniem pełnej dyskrecji. Dlatego może stać się nieocenioną pomocą dla wszystkich mężczyzn, którzy do tej pory bali się poprosić o pomoc ze względu na wstyd i zaniżone poczucie własnej wartości.

Żel ze składnikami pochodzenia naturalnego to bezpieczna i bezbolesna alternatywa dla ekstenderów, pompek do penisa oraz operacji na zwiększenie prącia. Nie ma więc praktycznie żadnych przeciwwskazań co do stosowania tego preparatu. Do ostrożności zachęca się jedynie osoby uczulone na poszczególne składniki preparatu. Przed zastosowaniem żelu warto sprawdzić na małym fragmencie skóry, czy nie pojawia się reakcja alergiczna.

Skład preparatu na powiększanie członka

Zdaniem producentów preparatu, Collosel zawdzięcza swoją skuteczność specjalnemu kompleksowi o nazwie Largo-X®. Tworzą go dwa zasadnicze składniki:

SkładnikDziałanie
Olej cynamonowy

jeden ze składników żelu collosel cynamon
pływa na wrażliwość męskich stref erogennych, powoduje że wzrasta synteza tlenku azotu i rozkurczają się mięśnie gładkie naczyń krwionośnych. W ten sposób więcej krwi napływ do komór penisa i w efekcie zwiększa on swoją objętość i długość. Lepsza cyrkulacja krwi w obrębie tkanek powoduje też lepsze doznania podczas każdego zbliżenia oraz mocniejsze i dłuższe erekcje.
Nikotynian benzylu

żel na powiększanie penisa Collosel znajdujący się na palcu wskazującum
powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych i ułatwia przepływ krwi w organizmie. Dotlenia komórki i powoduje, że wzrasta ilość krwi w ciałach jamistych penisa. Dzięki temu można osiągnąć mocną i długą erekcję. Nikotynian pomaga też szybciej się zregenerować tuż po stosunku i zapewnia szybszą gotowość do kolejnych zbliżeń.

Poza kompleksem Largo-X®w składzie zastosowano także substancję decydującą o lepszej konsystencji produktu. Wazelina jest często stosowana jako lubrykant, ponieważ nadaje skórze odpowiedni poślizg i nawilżenie. Substancja wiąże również wodę na naskórku, przez co wrażliwość męskiego narządu staje się znacznie wyższa, a same zbliżenia bardziej intensywne.

Stosowanie żelu Collosel – czy powoduje skutki uboczne?

Żel należy stosować zewnętrznie, dwa razy dziennie. Aplikacja produktu polega na delikatnym wmasowaniu preparatu w skórę penisa. Żel posiada lekką konsystencję i szybko wysycha, dlatego nie trzeba się obawiać o pobrudzenie ubrań lub bielizny.

W składzie preparatu znajdują się tylko naturalne i sprawdzone składniki, których działanie nie powinno wywoływać niepożądanych reakcji alergicznych skóry. Mężczyźni stosujący żel nie odnotowali też żadnych efektów ubocznych, które mogłyby zadecydować o zaprzestaniu kuracji z tym preparatem.

Należy jednak pamiętać że nie powinny z żelu korzystać osoby uczulone na którykolwiek ze składników preparatu.

zakochana para w łóżku

Efekty stosowania Collosel oraz opinie mężczyzn na temat preparatu

Stosowanie żelu rozwiązuje kilka największych, męskich problemów:

  1. Zbyt mały rozmiar penisa
  2. Za niskie libido
  3. Słabe i krótkie erekcje

Są to zaburzenia wywołane czynnikami takimi jak: stres, pośpiech, nieodpowiednia dieta, a w wielu przypadkach także geny. Collosel udowadnia, że nie warto rezygnować z życia seksualnego. Kuracja z preparatem Collosel daje takie rezultaty jak:

  • Wydłużenie i pogrubienie penisa
  • Mocniejsza i dłuższa erekcja
  • Szybsza regeneracja po stosunku
  • Silniejsze doznania podczas zbliżenia

Efektom, które można uzyskać dzięki pomocy żelu nie towarzyszy ból, ani ryzyko. W przeciwieństwie do operacji wykonywanych w celu powiększenia członka, żel jest środkiem całkowicie bezpiecznym oraz bezbolesnym. Potwierdzają to także opinie mężczyzn, które można przeczytać na forach o powiększaniu penisa.

Doświadczenia opisywane przez osoby stosujące  preparat są w znaczącej mierze pozytywne: mężczyźni podkreślają, że zmiana odbywa się stopniowo, ale pierwsze rezultaty można odczuć już niemal po tygodniu stosowania produktu Collosel. Na widoczne i bardziej satysfakcjonujące wyniki z żelem Collosel trzeba czekać od 3-9 tygodni.

Gdzie można kupić Collosel?

Najbezpieczniejszy, a jednocześnie najbardziej wygodny sposób to zamówienie żelu poprzez stronę internetową producenta (www.collosel.pl). Poza gwarancją wysokiej jakości i skuteczności składu można uzyskać także zniżki rabatowe, które w niektórych tygodniach sięgają nawet połowy pełnej wartości produktu. Zakup tego preparatu przez internet to także dyskrecja, która w przypadku środków na większego członka i wyższe libido jest bardzo pożądanym czynnikiem.

[Przesyłka jest pakowana w szare kartonowe pudełko bez jakichkolwiek onaczeń mogących zdradzać zawartość]

Collosel to środek dostępny bez recepty, dlatego obecnie nie występuje w aptekach. Nie warto też korzystać z niepotwierdzonych aukcji internetowych, ponieważ mogą one oferować wyłącznie podróbki żelu Collosel o wątpliwej skuteczności i jakości.

gdzie kupić collosel

Podsumowanie – czy warto stosować Collosel?

Brak zadowolenia z rozmiaru własnego penisa może być powodem poważnych życiowych komplikacji. Zarówno w sferze intymnej, jak i w innych aspektach życiowych. Niewielki członek jest często problemem na tyle poważnym, że w wielu przypadkach rzutuje na codzienne samopoczucie oraz pewność siebie.

Collosel na postać żelu. Stosuje się go poprzez nałożenie niewielkiej ilości preparatu na skórę penisa. Dawkowanie tego środka odbywa się dwa razy dziennie.

Collosel jest produktem bezpiecznym. Jego właściwości drzemią kompleksie Largo-X® oraz składniku wspomagającym – wazelinie. Formuła rozszerza naczynia krwionośne i pozwala na naturalne zwiększenie prącia, nawet  o kilka centymetrów. Ostateczne wyniki są jednak zawsze uzależnione od różnych indywidualnych preferencji.

Opinie mężczyzn na temat Collosel potwierdzają, że środek zwiększa libido, poprawia życie intymne i widocznie zwiększa rozmiar członka. Preparat jest dostępny wyłącznie na stronie producenta, na której czasowo można natrafić na atrakcyjne rabaty oraz darmową dostawę.

Poniżej dla Państwa wygody oraz bezpieczeństwa zakupu zamieszczamy link kierujący bezpośrednio do strony producenta:

www.collosel.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *