growultraGrowUltra to serum, z którego mogą skorzystać osoby uskarżające się na nadmierne wypadanie włosów. Stosowanie preparatu 3 razy w tygodniu wspomaga odrastanie włosów i przeciwdziała ich osłabianiu. Jest to ciekawa opcja dla każdego, kto chce odzyskać gęstą i zdrową fryzurę bez konieczności poddawania się przeszczepowi włosów. Pozostaje więc tylko sprawdzić, czy GrowUltra naprawdę może odwrócić efekty łysienia?

 Duży odsetek kobiet i mężczyzn potwierdza, że bardziej niż zmarszczek boją się łysienia. Włosy są ważnym atrybutem urody dla obojga płci, dlatego tak trudno z niego zrezygnować. Przyjmuje się, że naturalnym i normalnym zjawiskiem jest utrata 50-150 włosów dziennie. Jeśli zaczynamy zauważać zbyt częste gubienie włosów (powyżej 200 dziennie), najpewniej oznacza to już początki łysienia. Jak można temu zaradzić?

GrowUltra – skład, właściwości

Formuła GrowUltra to połączenie trzech składników roślinnych:

Tarczyca bajkalskazawiera flawonoidy oraz bajkaliny, które pomagają przyspieszyć porost włosa nawet 3-krotnie. Wspierają fazę anagenową, wzmacniają strukturę włosów oraz uodparniają je na wypadanie.

Kiełki soi i ziarna pszenicy – dostarczają włosom aminokwasów, witamin, minerałów, kwasów omega-3 oraz białek, które zwiększają odporność włosów i poprawiają ich wygląd.

Każdy z tych składników osobno ma pozytywne działanie na kondycję włosów. Jednak zdaniem producenta, stymulacja włosów do wzrostu jest możliwa dopiero dzięki dobraniu odpowiedniego stężenia tych substancji. Oprócz wyżej wymienionych składników, formułę serum tworzą także: kofeina, arginina, skrzyp, żeń-szeń, kamelia i prowitamina B5. 

GrowUltra – działanie, efekty

Systematyczna aplikacja na włosy serum GrowUltra może skutkować następującym działaniem:

  • Powstrzymuje wypadanie włosów – pobudza komórki macierzyste i sprawia, że włos trzyma się mocno w cebulce. Dzięki temu nawet niekorzystne warunki atmosferyczne, mycie ani czesanie nie spowodują nadmiernego wypadania włosów.
  • Pobudza włosy do wzrostu – wydłuża fazę anagenową, podczas której włosy rosną i skraca fazę telogenową, w trakcie której włosy wypadają. Pomoże to zwiększyć ilość zdrowych cebulek i w konsekwencji – ilość włosów.
  • Odbudowuje i wzmacnia włosy – regeneruje osłabione włosy na poziomie komórkowym i sprawia, że włosy są silniejsze i odporniejsze na działanie negatywnych czynników.

Aby uzyskać wymienione rezultaty, producent zaleca stosować preparat 3 razy w tygodniu. Przed każdym zastosowaniem, zaleca się wstrząsnąć buteleczką.

GrowUltra – dawkowanie i skutki uboczne

Sposób aplikacji GrowUltra jest prosty i nie zajmuje wiele czasu: w skórę głowy delikatnie wmasować niewielką ilość preparatu. Po ok. 2-3 minutach takiego masażu należy spłukać głowę letnią wodą.

Kompozycja serum czerpie z właściwości naturalnych substancji, dlatego jej stosowanie powinno być bezpieczne dla zdrowia i wolne od jakichkolwiek skutków ubocznych. Jeśli któryś ze składników wywołuje reakcję alergiczną, najlepiej odstawić preparat i skonsultować się niezwłocznie z lekarzem medycyny rodzinnej lub z alergologiem.

GrowUltra – opinie, komentarze na forum

Osoby, które korzystały z pomocy serum GrowUltra, wypowiadają się w większości pozytywnie na jego temat:


,,Zawsze miałam ciemną i bujną fryzurę, dlatego szybko zorientowałam się, że coś jest nie tak. Wypadało mi bardzo dużo włosów i już bałam się, że jeszcze chwila a obudzę się łysa. Dlatego poprosiłam córkę o znalezienie najlepszego preparatu na włosy – traf chciał, że padło na GrowUltra i cieszę się, bo dzięki temu udało mi się zatrzymać szaleńcze tempo gubienia włosów. Teraz wszystko wróciło do normy, a ja przestałam chować głowę pod czapkami.”

– Danuta, 55 lat

Działanie preparatu doceniają także specjaliści zajmujący się tematem włosów:

,,Tą bronią jest GrowUltra, który dzięki swoim naturalnym właściwościom kosmetologicznym skutecznie przywraca włosom zdrowy wygląd, poprawia ich jakość i gęstość. Jest w pełni bezpieczny – nie niszczy i nie obciąża włosów oraz może być stosowana przez osoby z łuszczycą głowy. Badania i testy kliniczne wyraźnie wskazują, że może to być jedna z najskuteczniejszych metod przeciw wypadaniu włosów, jaka kiedykolwiek powstała.”

– Andrzej Malicki, specjalista z zakresu chorób włosów i skóry głowy

serum growultra opakowanie produktuCena GrowUltra – gdzie kupić?

Oryginalny produkt o sprawdzonym składzie można kupić wyłącznie na stronie producenta: GrowUltra

Cena za jedno opakowanie wynosi 317 zł. Od czasu do czasu na stronie można się spotkać z promocją, która pozwala zakupić tę samą ilość serum za 219 lub nawet 179 zł. Oferta pojawia się dosyć rzadko, więc jeśli chcesz zakupić GrowUltra w niższej cenie, wystarczy śledzić stronę producenta.

Nie trzeba dzwonić do konsultanta, ani też rejestrować się na stronie, aby dokonać zamówienia. Wystarczy uzupełnić krótki formularz oraz zaznaczyć lub odznaczyć opcję płatności przy odbiorze. Producent zapewnia darmową dostawę, co daje oszczędność rzędu kilku lub kilkunastu złotych.

Produkt, który testowaliśmy, został zamówiony bezpośrednio od producenta, dlatego tylko tę metodę zakupu możemy polecić jako sprawdzoną i bezpieczną. Odradzamy zamawiania na portalach aukcyjnych lub za pośrednictwem innych, niesprawdzonych źródeł, ponieważ może się okazać, że zamiast opisanego wyżej preparatu, otrzymasz nieskuteczną podróbkę.

Podsumowanie

Cienkie, wypadające włosy to problem, który dotyczy zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Stanowi on poważny defekt estetyczny, dlatego często jest źródłem wielu kompleksów. GrowUltra to preparat, który może być konkretną pomocą dla wszystkich osób, które cierpią z powodu nadmiernego gubienia włosów.

Analiza składu GrowUltra wykazała, że produkt tworzą naturalne substancje, w pełni bezpieczne i nie powodujące podrażnień. W ocenie preparatu nie można zapomnieć także o pozytywnych opiniach  klientów, którzy przeszli kurację oraz recenzjach specjalistów zajmujących się problemami włosów na co dzień.

Dla Państwa wygody poniżej zamieszczamy link bezpośrednio do strony producenta:

www.growultra.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *