Kondycja seksualna, czyli jak zachować pełnię sił

zachowanie dystansu

Czy zdarza Ci się myśleć, że czasy Twojej świetności w łóżku dawno przeminęły, a dla Ciebie już za późno na powrót do dawnej kondycji? Ten tekst jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy kilka konkretów na temat pozbycia się erotycznych kompleksów i wrócenia do sypialni w pełni sił!

Kondycja seksualna, czyli jak zachować pełnię sił

Temat trudny, ale bardzo ważny dla tak wielu mężczyzn na całym świecie. Niestety traktowany także jako temat tabu. Wstydzimy się mówić o naszych problemach, zapominając o tym, że przecież współdzielimy je z tak wieloma “braćmi” dookoła. Wydaje nam się, że jeśli ktoś nie opowiada o swoim problemie, to oznacza, że go nie ma. Gdy w rzeczywistości sprawa wygląda dokładnie odwrotnie.

Dlatego przede wszystkim głowa do góry! Nie jesteś sam, a co więcej mamy dla Ciebie kilka praktycznych wskazówek, które pozwolą wrócić do szczytu formy i znowu poczuć się idealnym kochankiem.

pozytywne podejście

Podejście to podstawa

Zacznijmy od podstaw – liczy się Twoje podejście. Musimy zatem ustalić kilka rzeczy na początek. Powinieneś zrobić wszystko, by w sytuacji łóżkowej czuć się pewny siebie. To nie będzie miało miejsca na pewno jeśli nie zadbasz o higienę – o tym pamiętaj zawsze. Kilka treningów na siłowni również podniesie samoocenę.

Najważniejsze w tej kwestii jest jednak podejście do sytuacji i swojej partnerki. Powinieneś wiedzieć, że kobieta patrzy na sprawę szerzej i do oceny szczytowania zalicza cały wieczór i to jak traktowałeś ją przy kolacji, a nie tylko wielkość Twojego członka, która notabene, naprawdę nie ma tak wielkiego znaczenia. Istnieje wiele innych możliwości doprowadzenia swojej partnerki do szału szczęśliwości, oprócz penetracji.

Do tego musi także dojść duża doza dystansu – pozwól sobie w sypialni na śmiech i luźne podejście. Pamiętaj o tym, że Twoja partnerka również może być bardzo zestresowana, szczególnie jeśli to Wasze pierwsze zbliżenie. Jeśli zachowasz się jak gentleman, na pewno dobrze zapamięta Wasze harce, niezależnie od tego jak słabo wypadasz na miarce.

Pamiętaj także, że jako ludzie mamy zdolność do egzaltowania swoich pozytywnych i negatywnych cech. Przesadzamy więć w każdą ze stron. Co to oznacza? Może Twoja fryzura nie jest tak super jak Ci się wydaje, a Twój członek nie jest taki mały jak myślisz. Dystans.

kondycja seksualna

Kondycja seksualna  – schody zamiast windy

Sprawność w łóżku, właściwie nie różni się niczym od sprawności fizycznej na co dzień. Z wiekiem coraz ciężej wspinać się na wysokie schody czy pokonywać długie dystanse na rowerze. No, może nie tyle tak dużo ciężej, co po prostu coraz mniej nam się chce. Czy nie tak samo jest w sypialni? Owszem, dokładnie tak samo. Stosunki stają się coraz bardziej monotonne, a nam coraz mniej się chce. To dlatego, że wypadliśmy z obiegu aktywności, a także nie mamy już tak dobrej kondycji. Jak o to zadbać?

Bardzo prosto! Wróć do formy! Od razu! Zmień swoje przyzwyczajenia żywieniowe, spożywaj więcej witamin i pij mniej piwa, na rzecz większego spożycia wody. Zacznij codziennie uprawiać sport. Nawet spacer, albo wybranie schodów, zamiast windy. Naprawdę tak małe zmiany, mogą zmienić bardzo dużo. Z czasem będziesz mieć ochotę na ten mecz w squasha, którego z uporem maniaka odmawiasz co tydzień kolegom i na więcej fantazji w łóżku.

Naturalne preparaty dają efekty!

Jeśli kiedykolwiek szperaliście w internecie, w poszukiwaniu suplementów diety i żeli mających na celu sprawienie, że członek będzie większy a erekcje będą trwały dłużej to… Nie robiliście nic złego. Są takie preparaty, które naprawdę potrafią pomóc, nie należy jednak wierzyć w niesamowite efekty już po tygodniu stosowania i środki, które opierają się na chemicznym składzie.

Warto za to wybrać sprawdzone preparaty, które mają wyłącznie naturalny skład, a ich użytkownicy są zadowoleni z efektów stosowania. Na przykład Erogen X, Extreen lub Eroxel. Medycyna naturalna i ziołowe ekstrakty potrafią być bardzo dobroczynne dla każdej sfery aktywności naszych organizmów. Czym dokładnie są te preparaty?

Erogen X, to żel na powiększenie penisa, który oprócz zwiększenia rozmiarów członka, sprawi że doznania w sypialni będa bardziej intensywne – spory bonus. Extreen to kapsułki, które nie tylko wpłyną na rozmiar, ale także dodadzą energii podczas zbliżenia. Eroxel to tabletki oparte także o naturalne składniki – dzięki specjalnej recepturze przedłużają i wzmacniają erekcję.

Głowa (i nie tylko) do góry!

Najważniejsze to nigdy nie dawać za wygraną i pamiętać, że każdy problem da się obejść i rozwiązać. Niezależnie od tego czy zdecydujecie się na suplementację naturalnymi preparatami, czy może zaczniecie bardziej dbać o siebie – na pewno zauważycie duże pozytywne zmiany.

Jeśli jednak czujemy, że nie uniesiemy samotnie ciężaru swoich problemów w sferze seksualnej – również nie należy się załamywać. W takim wypadku warto spotkać się ze specjalistą seksuologiem lub psychologiem. Taka kuracja może wnieść do życia nową jakość i odmienić zbliżenia w bardzo pozytywny sposób. Czy wiecie, że koniec końców znacząca większość problemów w sypialni rodzi się w głowie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *