lashparade - serum do rzęs

opakowanie lash parade

LashParade jest to serum pomagające zagęścić oraz przedłużyć rzęsy. Odżywia włoski dostarczając im niezbędnych składników oraz jak zapewnia producent przedłuża fazę wzrostu włosa oraz stymuluje rzęsy do wzrostu. A przynajmniej tak zapewnia producent.  Czy watro sięgnąć po LashParade? Jaki jest jego skład? Szkodzi czy pomaga?  Sprawdźmy to.

LashParade – Skład i działanie

3 główne składniki serum to:

  • Hydrolizat Laurdimonium –  dogłębnie nawilża oraz wygładza rzęsy na całej ich powierzchni
  • Wysoko stężona keratyna – wzmacnia włosy już od nasady oraz uzupełnia ubytki keratynowe (dociera do najbardziej uszkodzonych miejsc włosa)
  • Kompleks Tripeptide GHK  – składający się z nanopeptydów i molekułów aminokwasów poprawa transport keratynocytów cebulek włosowych, które biorą udział w syntezie keratyny – jest to o tyle istotne i połączenie tego kompleksu ze stężoną keratyną pozwala na pełną rewitalizację meszków i pobudza cebulki włosów do wzrostu

LashParade opinie – jak stosować?

Czas najwyższy przyjrzeć się opiniom. Pozwoli to obiektywnie cenić, czy serum jest dla nas.

Jak stosować LashParade? Producent pisze aby aplikować serum raz dziennie na oczyszczoną z makijażu skórę wieczorem przed snem Sam preparat powinno się dla bezpieczeństwa przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Jak mówią o serum jego użytkownicy? Jakich opinii oraz pytań można się doszukać na forach internetowych?

Oto kilka przykładów:

opinie na temat serum lashparade

opinie z portalu na temat naturalnego powiększania rzęs

 

Cena i gdzie kupić?

Poznając opinie na temat serum, możemy stwierdzić że jest to preparat produkt spełniający stawiane przed nim wymagania. W tym momencie przychodzi do głowy jedno pytanie, gdzie można go kupić i jaka jest jego cena?

Pierwszym skojarzeniem może być oczywiście Allegro bądź Ceneo, aczkolwiek firmy mogą zakupić tam reklamę i mimo iż ich cena nie jest najmniejsza to pod taką będzie widniała. Najlepszym wyjściem jest zakup bezpośrednio na stronie producenta www.lashparade.com.pl

Cena LashParade w zależności jaka jest na niego promocja jest naprawdę różna. Raz można kupić serum za 217 zł a raz za 179 zł. Najtaniej jak widzieliśmy był oferowany za 157 zł ale to rzadka promocja.

Podsumowanie

Problem z cienkimi i słabymi rzęsami dotyka coraz więcej kobiet. Tymczasem rozwiązanie tego problemu może być na wyciągnięcie ręki. Skład LashParade nie budzi żadnych zastrzeżeń a produkt sam w sobie nie uczula ani nie podrażnia. I oczywiście nie można zapomnieć o pozytywnych opiniach osób go stosujących gdyż to jest bardzo ważne. Na pierwsze widoczne efekty średnio czeka się około 2 tygodni, dlatego tak wiele osób go rekomenduje. Sam produkt można zakupić jedynie na stronie producenta i jest to jedyne źródło gwarantujące nabycie oryginalnego produktu.

www.lashparade.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *