Choć schorzenia kolana mogą różnić się od siebie, w każdym przypadku skutecznie uprzykrzają codzienne życie poprzez doskwierający ból i obniżenie sprawności ruchowej. W niektórych przypadkach wystarczą wizyty u specjalisty lub zabiegi fizjoterapii – jest to jednak mocno czasochłonne, a często również bardzo kosztowne. Opaska Ortezan to alternatywa dla tych rozwiązań, która wykorzystuje moc pola magnetycznego, aby usprawnić pracę kolana. Czy to naprawdę działa?

Z dzisiejszego artykułu dowiesz się o:

Dla kogo jest Ortezan?

Opaska Ortezan została stworzona dla osób cierpiących na schorzenia w obrębie stawu kolanowego. Niezależnie od tego czy pochodzą one od kontuzji, czy też wynikają z czynników zewnętrznych lub starzenia się tkanek.

Produkt przyda się wszystkim osobom, które chciałyby przede wszystkim zredukować ból w obrębie kolana i stopniowo przywracać jego sprawność. Ortezan jest uniwersalny, dlatego mogą korzystać z niego zarówno kobiety i mężczyźni, w każdym wieku.

Co to jest Ortezan?

Schorzenia kolana mogą mieć bardzo różne genezy. Najczęściej słyszymy o kontuzji wynikającej z uszkodzenia zewnętrznego, warto jednak wiedzieć, że problemy z kolanem mogą dotknąć wszystkich – na przykład z uwagi na wiek. Z czasem maź i tkanki wewnątrz stawów wycierają się, doprowadzając bólu podczas poruszania się.

Ból w stawie kolanowym i utrudnione poruszanie się mogą także odczuwać sportowcy, którzy ekstremalnie wykorzystywali stawy przez lata. Co ciekawe, również brak sportu będzie tu czynnikiem negatywnym. Do tego siedzący tryb pracy i niezdrowa dieta.

Wiemy zatem, że przyczyn powstawania problemów z kolanami może być wiele, czy istnieje zatem równie dużo sposobów na ich zlikwidowanie? Na początku sięgamy po maści i żele, które stanowią doraźną pomoc i jeszcze schorzenie się nie rozwija – problem udaje się zaleczyć. Jeśli jednak sprawa jest poważniejsza, musimy udać się do specjalisty. Niestety często takie wizyty są bardzo kosztowne i czasochłonne.

Właśnie dlatego powstała opaska Ortezan. Dzięki wbudowanym magnesom, Ortezan wytwarza pole magnetyczne o sile, która poprzez dotarcie do głębokich tkanek kolana redukuje ból i regeneruje stawy. Dzięki temu powracają zakresy ruchowe, a przemieszczanie się nie sprawia już takiego kłopotu.

OPASKA MAGNETYCZNA ORTEZAN TO PONAD 98% SKUTECZNOŚCI W ODCIĄŻANIU I REGENERACJI TKANEK STAWU KOLANOWEGO

Dodatkowo konstrukcja opaski wymusza lepsze ustawienie stawów podczas poruszania się i spoczynku. Materiał, z którego został stworzony Ortezan nie wytwarza śladów na skórze, ani nie powoduje odparzeń. Opaska jest bezpieczna.

Producent zapewnia, że pełne efekty kuracji będzie można odczuć zaledwie po 28 dniach systematycznego noszenia. Samo stosowanie Ortezanu jest bardzo proste i dzięki przemyślanej konstrukcji można nosić go zarówno w pracy jak i w domu, również podczas spacerów czy jazdy na rowerze.

Jak działa Ortezan?

Działanie opaski w dużej mierze opiera się na polu magnetycznym, ale także na konstrukcji opaski. Kuracja została zaprojektowana w taki sposób aby nie tylko uśmierzyć ból, ale także regenerować stawy i ścięgna w obrębie kolana i utrwalać ten efekt. Zobaczmy na czym dokładnie polega ten proces. 

Pole magnetyczne

Po założeniu opaski uwalnia się wytwarzane przez nią pole magnetyczne, które dzięki mocy 500 gaussów przenika głęboko do tkanek i zakończeń nerwowych. Pozwala to przede wszystkim na redukcję bólu związanego ze schorzeniami tych okolic. Siła pola magnetycznego jest skuteczna, jednak przy tym bardzo bezpieczna dla organizmu.

Proces regeneracji

Konstrukcja opaski zapewnia lepsze ustawienie kolana w ruchu i podczas spoczynku, natomiast pole magnetyczne stanowi także bodziec do syntezy większej ilości mazi wewnątrz kolana oraz lepszego transportu limfy i krwi dookoła stawów. To początek procesu regeneracji, który w dłuższym czasie przełoży się na usprawnienie pracy kolana i poprawę jego kondycji.

Zabezpieczenie kolana

Redukcja bólu jest związana z komfortem, jednak odbudowa i regeneracja ma głębsze znaczenie, ponieważ pozwala utrwalić efekt jaki daje noszenie opaski Ortezan. Dzięki temu kolano zostaje zabezpieczone przed dalszym rozwojem schorzeń.

Jak stosować Ortezan? 

Stosowanie opaski jest bardzo proste. W pierwszej kolejności należy wyjąć ją z opakowania i umieścić na nodze. Pasek regulujący pozwala dostosować obwód opaski do każdego kolana, dlatego Ortezan jest uniwersalny.

Opaska powinna przylegać do skóry w taki sposób, aby nie przesuwała się w żadnym kierunku, ale zarazem nie powodowała zbyt dużego nacisku. Ortezan można nosić pod ubraniami, dlatego kuracja może być wykorzystywana zarówno w pracy i w domu.

Wedle zaleceń producenta, wystarczy miesiąc, aby odczuć dużą różnicę, redukcję bólu i poprawę zakresów ruchowych. Opaskę można nosić codziennie, bez limitu czasowego.

Czy są efekty uboczne stosowania opaski Ortezan?

Jest to ważna kwestia, szczególnie dla osób, które mają schorzenia towarzyszące. Ortezan nie powoduje żadnych efektów ubocznych. Materiał przepuszcza powietrze, więc nie ma mowy od odparzeniach czy zaczerwienieniu skóry. Odpowiednio ustawiona opaska nie pozostawi po sobie także śladów.

Ortezan wykorzystuje pole magnetyczne o sile 500 gaussów – jest ono zatem dość mocne, jednak w pełni bezpieczne. Istnieje jednak kilka okoliczności, gdy korzystanie z opaski warto skonsultować ze specjalistą – na przykład podczas ciąży.

Jakie będą efekty stosowania opaski Ortezan?

Efekty stosowania opaski skupiają się w obrębie kolana i jak informują użytkownicy, można zacząć je odczuwać zaledwie po kilku dniach systematycznego noszenia. Ortezan skupia się głównie na redukcji bólu, regeneracji okolic kolana i zabezpieczeniu go przed przyszłymi urazami wewnętrznymi.

Redukcja bólu odbywa się dzięki przenikaniu pola magnetycznego. Ma ono wpływ na układ i zakończenia nerwowe. Dzięki odpowiedniej sile i rozłożeniu magnesów, ból będzie stopniowo znikał, tak aby każdego dnia móc poruszać się z większym komfortem.

Regeneracja to efekt, który pozwoli na stymulację okolic kolana do lepszego transportu mazi, krwi i limfy. Dzięki temu zwalnia proces starzenia się tkanek, a stawy i kości nie wycierają się tak mocno.

Długotrwały efekt kuracji to istotna funkcja, która odróżnia Ortezan, na przykład od specjalistycznego zabiegu. Opaska może być stosowana codziennie przez dłuższy czas, dzięki czemu jej pozytywny wpływ na działanie kolana zostaje utrwalony. Poprawa nie znika wraz z zaprzestaniem noszenia opaski.

Gdzie kupić Ortezan?

W sklepach internetowych możemy znaleźć bardzo szeroką ofertę działu ortopedycznego. Niektóre produkty niosą dużą pomoc swoim użytkownikom – inne, próbują jedynie zachęcić niską ceną, nie oferując wiele w zamian. Z tego powodu, radzimy aby zakupu zawsze dokonywać jedynie na oficjalnej stronie producenta.

Oficjalny portal Ortezanu, to przede wszystkim gwarancja tego, że w nasze ręce trafi sprawdzona i oryginalna opaska, a efekty kuracji spotkają się z oczekiwaniami. Na stronie producenta znaleźć można także najlepsze oferty cenowe.

Jaka jest cena opaski Ortezan?

Podstawowa cena opaski wynosi dokładnie 317 złotych, jednak na stronie producenta pojawiają się często promocję, dzięki którym można zaoszczędzić aż 180 złotych, kupując opaskę jedynie za 137 złotych.

Na pewno znajdą się osoby, które uznają, że cena zakupu jest za wysoka, naszym zdaniem jednak jest bardzo wyważona. Efekty kuracji są szerokie, a opaska bardzo solidna. Dodatkowo bierzemy pod uwagę czas i koszt zabiegów w specjalistycznych gabinetach – w takim porównaniu Ortezan wydaje się być naprawdę opłacalny.

Ortezan – pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Ortezan?cena regularna 317 zł, promocyjna 137 zł
Czy dam radę samemu założyć opaskę?Tak, zakładanie jest bardzo proste
Czy mogę nosić Ortezan jednocześnie na obu kolanach?Tak
Czy Ortezan wywołuje efekty uboczne?Nie

Co o opasce Ortezan myślą osoby, które z niej korzystały?

Opinie osób, który korzystaly z Ortezanu są w większości bardzo przychylny. Czytamy o tym, że opaska poprawia ruchomość kolan i redukuje w dużym stopniu ból, a także, że nie wpływa negatywnie na skórę, nie pozostawia śladów.

Niektórzy czują pozytywne efekty zaledwie po paru dniach noszenia Ortezanu, inni piszą, że na poczucie prawdziwej różnicy trzeba poczekać nieco dłużej. Nie znaleźliśmy wprost negatywnych komentarzy, które uwydatniły by jedną konkretną wadę opaski.

Opinii szukaliśmy na stronach internetowych oraz blogach tematycznych, a także w mediach społecznościowych. Na szczęście produkty tego typu są bardzo popularny w sprzedaży internetowej, dlatego mogliśmy znaleźć wiele opinii.

Czy warto kupić Ortezan? Opinia redakcji

Komplikacje w obrębie kolana mogą zepsuć każdy dzień. Zwykły spacer, a nawet poruszanie się po domu może sprawiać duży ból. Mamy do wyboru kilka alternatyw, jednak opisywana dzisiaj Opaska wydaje się być dobrym wyborem. Dlaczego tak myślimy?

Przede wszystkim z uwagi na opisywane przez producenta efekty kuracji. Do tego można dodać wykorzystanie pola magnetycznego, które od dłuższego czasu stosuje się z powodzeniem w fizjoterapii.

Podoba nam się również koszt zakupu Ortezanu – cena jest bardzo rozsądna, w szczególności, że opaski możemy używać wielokrotnie – nie jest to jednorazowa kuracja, za którą trzeba zapłacić za każdym razem ponownie.

Chcielibyśmy jedynie przypomnieć, że zakupu warto dokonywać jedynie na stronie producenta. To jedyny sposób, aby mieć pewność, że opaska, która do nas trafia jest pełnowartościowa i oryginalna. Na stronie znajduje się także jeszcze więcej informacji na temat opaski Ortezan. Dla Państwa wygody, poniżej zamieszczamy bezpośredni link:

www.ortezan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *