ravestin na cholesterol

opakowanie tabletek ravestin

Ravestin jest suplementem diety redukującym zły cholesterol oraz pomagający zwalczyć miażdżycę. Zmiękcza on blaszki miażdżycowe zalegające w tętnicach a następnie usuwa je z organizmu. Dodatkowo pomaga pozbyć się złogów tłuszczu powstałych w wyniku podwyższonego poziomu cholesterolu. A przynajmniej tak zapewnia producent.  Czy watro sięgnąć po Ravestin? Jaki jest jego skład? Szkodzi czy pomaga?  Sprawdźmy to.

Ravestin – Skład i działanie

Główne składniki Ravestin to:

• Ekstrakt z granatu –  zawiera silnie działające, przeciwutleniające polifenole – elagitaniny i kwas elagowy. Badania wykazały że już nawet spożywanie soku z granatu (polecam każdemu z problemami miażdżycowymi) zmniejsza stres oksydacyjny, agregację i utlenianie lipoprotein o niskiej gęstości (LDL) oraz co najważniejsze zmniejsza osadzanie się płytek krwi, związanych z miażdżycą. Hamuje enzym konwertazy angiotensyny (ACE), który jest odpowiedzialny za wysokie ciśnienie krwi, pomagając w ten sposób obniżyć skurczowe ciśnienie.

• L-arginina – jest niezbędna w syntezie tlenku azotu (NO) nazywanego pięknie w świecie nauki “cząsteczką życia”. Tlenek azoty powiększa światło naczyń krwionośnych, poprzez rozluźnienie ich mięśni gładkich. Wykazano że zaburzone działanie NO prowadzi do zmian miażdżycowych. Dostarczając bezpośrednio do organizmy L-argininę nie tylko wspomagamy proces rozluźniania mięśni gładkich w naczyniach ale hamujemy rozwój neointiny (tkanki powodującej powtórne zamknięcie naczynia krwionośniego).

• L-lizyna  oraz Witamina C– połączenie na miarę mobla – Linus Pauling  (dwukrotnie nominowany do nagrody nobla  – https://pl.wikipedia.org/wiki/Linus_Pauling ) bo o nim tutaj mowa twierdził:

“Lizyna i witamina C są kluczem do drzwi, za którymi funkcjonuje zdrowy układ krążenia, wolny od miażdżycy”

Linus Pauling

Dlaczego tak twierdził? Już wyjaśniamy. L-lizyna  ogranicza osadzanie się lipoprotein oraz wspiera prawidłowe pracę tętnic poprawiając ich wydajność.  A z kolei Witamina C zwiększa w organizmie poziom “dobrego” cholesterolu, przeciwdziała zlepianiu się płytek krwi przez co bardzo mocno zmniejsza się ryzyko zamknięcia naczyń krwionośnych.

Ravestin opinie – jak stosować?

Znając już skład preparatu Ravestin czas najwyższy przyjrzeć się opiniom na tematycznych forach. Pozwoli to obiektywnie cenić, czy preparat jest dla nas.

Jak stosować Ravestin? Producent piszę aby stosować 1 kapsułka dziennie. Oraz aby nie należy przekraczać tej ilości. Sam preparat powinno się przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze poniżej 30 stopni C.

Jak mówią o Ravestin jego użytkownicy? Oto kilka wypowiedzi:

“Wysoki cholesterol mam już od wielu lat a do tego zdiagnozowano u mnie przewlekłe niedokrwienie kończyn. Polecono mi Ravestin i przyznam szczerze, że to był strzał w dziesiątkę. Bóle ustąpiły już po  tygodniu a dolegliwości po kilkunastu dniach.  Oczywiście  preparat stosuję teraz profilaktycznie i nie mam już żadnych dolegliwości.”

Adam 56 lat

„Wyniki badania cholesterolu były dla mnie sporym zaskoczeniem, przecież czułam się całkiem dobrze. Prawie 350 mg/dl cholesterolu całkowitego! Nie powiem że na początku byłam tak przerażona że nie wiedziałam w co ręce włożyć. Tym bardziej, że u mnie w rodzinie sporo osób ma z tym problem. No ale… trzeba było coś z tym zrobić. Włączyłam do swojej diety Ravestin i co? Efekty były bardzo dobre już po 2 tygodniach kuracji. Cholesterol spadł poniżej 150 mg/dl i wciąż utrzymuje się na tym poziomie.”

Elżbieta 63 lata

„Największy problem miałem z nogami. Ciężko mi było chodzić nawet po własnym mieszkaniu, nie mówiąc już o wyjściu do sklepu! Opuchnięte nogi i nadciśnienie. Co tu dużo mówić. Sąsiad przyniósł mi raz Ravestin, że niby sam stosuje i mu pomogło. Po niespełna dwóch tygodniach prawie wszystkie dolegliwości ustąpiły!Polecam każdemu kto boryka się z takimi problemami z jakimi ja się borykałem.”

Błażej 51 lat

Cena i gdzie kupić?

Zapoznając się z opiniami o Ravestin, możemy stwierdzić jednoznacznie, iż jest to produkt spełniający najwyższe normy jakości. W tym momencie przychodzi do głowy jedno pytanie, gdzie można go kupić i jaka jest jego cena?

Pierwszym skojarzeniem może być skorzystanie z Ceneo. Możemy  tam porównywać oferty różnych sklepów i wybrać najniższą ceną. Sam pomysł jest bardzo dobry aczkolwiek firmy kupują tam reklamę i mimo iż ich cena nie jest najniższą to pokazują się na samej górze strony co nie jest w naszym przypadku dobre. Najlepszym wyjściem jest zakup bezpośrednio na stronie producenta www.ravestin.com.pl

Cena Ravestinu w tym miejscu to zaledwie 137zł, co czyni ją najtańszą ceną na rynku. Producent preparatu często robi marketingowe akcje promocyjne więc może będziecie mieli to szczęście i kupicie jeszcze taniej.

Podsumowanie

Problem miażdżycy i wysokiego poziomu złego cholesterolu dotyka coraz większe grono ludzi. Tymczasem rozwiązanie tego problemu jest na wyciągnięcie ręki i wymaga tylko konsekwentnego stosowania jednej kapsułki dziennie. Ravestin jest sprawdzony, posiada pozytywne opinie a jego skład nie budzi żadnych zastrzeżeń. Na pierwsze odczuwalne efekty średnio czeka się około jednego, dwóch tygodni, dlatego tak wiele osób go rekomenduje. Sam produkt można zakupić jedynie na stronie producenta i jest to jedyne źródło gwarantujące nabycie oryginalnego produktu.

www.ravestin.com.pl

6 KOMENTARZE