Podczas odchudzania kluczowy jest dobór odpowiedniej metody oraz systematyka. Osoby, które chcą zrzucić dodatkowe kilogramy bez efektu jo-jo już od dawna poszukują rozwiązania, które będzie skuteczne, a równocześnie łatwe. Wsparcie odpowiedniego produktu może okazać się jedyną okazją na efektywny spadek wagi. Czy Sliminazer spełnia te wymagania?

W tym artykule dowiesz się o:

 1. Czym jest Sliminazer?
 2. Preparat na odchudzanie – czy najmocniejszy jest zawsze skuteczny?
 3. Skład i działanie Sliminazer.
 4. Opinie o Sliminazer – co mówią osoby, które stosowały plastry?
 5. Sliminazer – Najczęstsze pytania i odpowiedzi.
 6. Czy warto spróbować Sliminazer – opinia redakcji.

Czym jest Sliminazer?

Sliminazer to plastry przeznaczone dla osób, które pragną schudnąć. Produkt wykorzystuje system transdermalny. Oznacza to, że do organizmu uwalniane są stale substancje wspomagające metabolizm i przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej. W ten sposób redukcja nadwagi jest o wiele łatwiejsza i bezpieczniejsza.

Preparat na odchudzanie – czy najmocniejszy jest zawsze skuteczny?

Często skuteczność danego suplementu lub produktu łączy się z tym, czy jest mocny. W rzeczywistości o tym jak efektywny jest dany produkt decyduje dobór składników, ich proporcje, stężenie oraz czas uwalniania do organizmu. Im dłużej substancje aktywne przedostają się do krwiobiegu, tym szybsze i bezpieczniejsze jest odchudzanie. Okazuje się więc, że moc produktu nie zawsze musi świadczyć o jego skuteczności i warto o tym pamiętać przy wyborze odpowiedniego preparatu.

Skład i działanie Sliminazer

Jeśli by przeanalizować składniki Sliminazer, odnajdziemy tam wyłącznie naturalne składniki, które w sposób naturalne są przyswajane przez organizm. Wśród nich znajdują się:

 • Wyciąg z guarany – owoc guarany zawiera więcej kofeiny, niż ziarna pochodzące z kawowca.[1]Oznacza to, że dostarcza wiele więcej energii niż kawa, szybciej usuwa zmęczenie tak fizyczne, jak i psychiczne, a także działa nawet 30% dłużej niż mała czarna. Guarana ma również działanie przeciwbakteryjne i antyoksydacyjne.
 • Pieprz Cayennenajważniejszą rolę odgrywa tu kapsaicyna. Wspomaga zmniejszanie masy ciała poprzez swój wpływ na metabolizm tłuszczów. Poza tym kapsaicynę zwiększa wytwarzanie ciepła i wzmaga proces termogenezy, który to pobudza spalanie tkanki tłuszczowej.[2]
 • Jagody Acai – zawierają dużą ilość błonnika, który gwarantuje uczucie sytości przez długi czas po spożyciu ekstraktu. Acai usprawniają także procesy trawienne, dzięki czemu znika problem problemów gastrycznych.
 • Kwas HCA – pozyskiwany jest z owoców garcynia cambogia. Kwas hydroksycytrynowyhamuje syntezę kwasów tłuszczowych i wpływa na metabolizm tłuszczów i węglowodanów.[3]Substancja ta ma również zdolność do obniżania poziomu ,,złego” cholesterolu we krwi.
 • L-karnityna – dzienne zapotrzebowanie na karnitynę u dorosłego człowieka wynosi 15 mg dziennie. Nie zawsze jednak możliwe jest dostarczenie takiej ilości wraz z pożywienie. Jej uzupełnienie jest potrzebne, aby mogła spełniać funkcję transportową dla kwasów tłuszczowych, obniżać zmęczenie i wspomagać odchudzanie. L-karnityna działa też pomocniczo w zwalczaniu otyłości i miażdżycy.[4]
 • Zielona herbata – wspomaga trawienie, wspiera metabolizm. W zależności od natężenia może działać pobudzająco lub wyciszająco. Może także zwiększać spalanie tkanki tłuszczowej w pozycji spoczynkowej.

Opinie o Sliminazer – co mówią osoby, które stosowały plastry?

czym są plastry sliminazer?

Osoby, które stosowały Sliminazer lub są w trakcie kuracji z plastrami zauważają wiele zalet tego produktu. Ci, którzy nie chcą obciążać żołądka są zadowoleni, że Sliminazer ma formę plastrów. Wiele osób zauważa także, że plastry z systemem transdermalnym działają znacznie szybciej, przez co pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach. Nie ma komentarzy na temat skutków ubocznych, a jedyną wadą, którą zauważają użytkownicy jest ograniczona wytrzymałość plastrów w wodzie. Niektórzy uznają za uciążliwe unikanie wody, czy sauny, zwłaszcza w ciepłych miesiącach. Poza tym jednak plastry cieszą się dobrą opinią wśród uczestników forum o odchudzaniu.

Sliminazer – najczęstsze pytania i odpowiedzi

 • Jaka jest cena za Sliminazer?

Regularna cena za Sliminazer to 317 zł, ale kupując Sliminazer na stronie producenta można liczyć na rabaty nawet do 54% tej ceny. Producent zapewnia także darmową dostawę przy wyborze standardowej przesyłki.

 • Co zawiera skład Sliminazer?

Skład Sliminazer to naturalne wyciągi z jagód acai, owoców guarany, pieprzu cayenne, owoców garcynia cambogia. Wśród składników można znaleźć także l-karnitynę oraz zieloną herbatę. Dzięki zastosowaniu systemu transdermalnego, te aktywne substancje mogą przedostawać się do organizmu przez całą dobę.

 • Jak stosować produkt? 

Na oczyszczoną i osuszoną skórę należy nakleić 1 plaster Sliminazer. Po 12 godzinach odklejamy go i kolejny przyklejamy oo 12 godzinach przerwy w innym miejscu.

 • Ile plastrów zawiera 1 opakowanie?

1 opakowanie Sliminazer zawiera 30 plastrów. Waga jednego plastra do 500 mg, a składają się na nią składniki aktywne: l-carnitine, acai berry extract,green tea, guarana fruit extractor, cayenne pepper extractor, garcynia cambogia extractor.

 • Czy można kupić Sliminazer w aptece? 

Plastry Sliminazer nie są dostępne w aptece. Można je zamówić bez recepty poprzez stronę internetową producenta. Wystarczy uzupełnienie krótkiego formularza oraz wybranie dogodnej formy zapłaty.

 • Jakie są opinie na forum?

Opinie na forum dotyczącym zdrowego odchudzania są pozytywne. Użytkownicy podkreślają szczególnie łatwość stosowania, bezpieczeństwo oraz szybkie rezultaty.

 • Czy produkt ma opinie negatywne?

Osoby, które stosowały Sliminazer w większości polecają innym ten sposób odchudzania. Jedyne uwagi na temat Sliminazer dotyczą samej formy – plastrów nie można namaczać zbyt długo w wodzie. Dla niektórych jest to powodem dyskomfortu, zwłaszcza w lecie.

Czy warto stosować Sliminazer? – opinia redakcji

Decydując się na Sliminazer można mieć pewność co do naturalnego składu i bezpieczeństwa stosowania. Poszczególne substancje wybrane do składu mają odpowiednio wysokie stężenie, żeby wspomóc proces odchudzania, ale niezbyt wysokie, żeby nie zaszkodzić zdrowiu.

Niezaprzeczalną zaletą plastrów Sliminazer jest zastosowanie systemu transdermalnego, który sprawia, że substancje wspomagające spalanie tłuszczu są uwalniane systematycznie. W ten sposób utrata wagi odbywa się naturalnie, stopniowo i bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo. Cena plastrów, zwłaszcza podczas promocji na stronie producenta, jest bardzo przystępna, dlatego można zadbać o swoją sylwetkę bez niepotrzebnego uszczerbku na finansach.

Poniżej dla Państwa wygody zamieszczamy link bezpośrednio do strony producenta, gdzie znajduje się więcej informacji o samym produkcie:

www.sliminazer.com.pl

Źródła:

 • [1]https://pl.wikipedia.org/wiki/Paulinia_guarana
 • [2]http://www.farm.amwaw.edu.pl/~axzimni/biuletyn/1302Pienko/Pienko.html
 • [3]http://www.postepyfitoterapii.pl/wp-content/uploads/2014/11/pf_2013_132-139.pdf
 • [4]https://pl.wikipedia.org/wiki/Karnityna

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here