Zdrowie mężczyzny – jak zachować pełnię sił?

starsi kobieta i mężczyzna

Kobiety uważają, że jesteśmy mało skomplikowani i prostolinijni. To nie zawsze prawda. Uważają często także, że nie mamy w sobie dużo emocji, co też bywa fałszem. Facet to również skomplikowana istota, jednak w inny sposób. Dobre samopoczucie zapewnia nam siła i kondycja, pozytywny stan umysłu, a także to, że radzimy sobie w łóżku, a nasza partnerka jest zadowolona.

Z dużą dozą niechęci, musimy jednak przyznać, że wszystkie te cechy, zamiast z biegiem wieku nabierać na sile, stają się coraz bardziej wyblakłe, pozostawiając mężczyzn ze zbyt niską satysfakcją życiową. Jak więc zachować dobre zdrowie, kondycję, nastrój i złoty medal doborowego kochanka? Jest na to kilka sprawdzonych sposobów!

szczęśliwy mężczyzna

ORGANIZM

Zacznijmy od bardzo ważnego elementu – organizmu. To właśnie jego sprawność zapewni nam długie lata zdrowego i szczęśliwego życia. Często jednak, traktujemy go tak, jakby stał na ostatnim miejscu w hierarchii naszych zainteresowań. Od razu uspokajamy, nikt nie zabrania wypić okazjonalnie piwa, ale…

Przede wszystkim warto wiedzieć, że dla zdrowia organów wewnętrznych lepsze będzie okazjonalne jedno piwo, nie cała zgrzewka. Z wiekiem warto także pomyśleć o wymianie złotego trunku, na czerwone wytrawne wino, które w odpowiedniej ilości pomaga ustabilizować cholesterol i zapobiega chorobom serca.

Jest także powiedzenie, które stawia tezę, iż jesteśmy tym, co jemy. Z taką opinią zgadza się świat nauki. Pożywienie, którego dostarczamy organizmowi, ma wpływ na zachowanie odpowiedniej masy ciała, ale także na uzupełnienie niezbędnych mikroelementów i witamin, a nawet na samopoczucie i zdolności seksualne, nie wspominając o wielkości i sile mięśni. Jeśli nie chcecie od razu biec do dietetyka, pamiętajcie by jeść regularnie, a także by każdy posiłek, w miarę możliwości zawierał warzywa i białko.

CIAŁO

Wiele rekordów fitnessowych należy do mężczyzn, którzy obchodzili już podwójne osiemnastki. Pokazuje to, że atletyczna sylwetka i hodowanie brzucha przed telewizorem, to kwestia nie wieku, lecz priorytetów i silnej woli.

Trening fizyczny sprawi, że sylwetka nabierze atletycznego wyglądu, a mięśnie staną się większe, co z pewnością zauważą partnerki. Sport ma jednak dużo większe zalety niż estetyka. Systematyczny ruch wpłynie pozytywnie na wszystkie życiowe funkcje, łącznie ze sprawnością mózgu i codziennym nastrojem.

Udowodniono, że zarówno u mężczyzn jak i u kobiet, które systematycznie uprawiały sport przez całe życie, proces starzenia się tkanek rozpoczyna się dużo później. Można więc powiedzieć, że wyjście na siłownię, to jak kupienie eliksiru młodości.

SEKS

Zbliżenia intymne od zawsze definiowały to, jak mężczyzna myśli sam o sobie. Seks nie jest jedynie kwestią zapału, a na sukces erotycznych igraszek może mieć wpływ ogólny stan zdrowia. Zła kondycja narządów wewnętrznych, spadek poziomu testosteronu, a także stres i przemęczenie mogą prowadzić nawet do impotencji. Co robić, aby i w tym wypadku na dłużej zachować pełnię sił?

Przede wszystkim spróbujcie powyższych podpunktów, a jeśli to nie pomoże, totalnie bez wstydu, warto chwycić po naturalne wspomagacze, które w mgnieniu oka potrafią odmienić stan rzeczy. Na przykład kapsułki posiadające ziołowe i roślinne składniki Extreen, które wpłyną na rozmiar członka i długotrwale wzmacniają erekcję.

Warto także spróbować żelu Collosel czy Erogen X, które będa stanowiły bardzo dobrą pomoc, także w trakcie stosunku. Zawierają między innymi substancje nawilżające i składniki pomagające w swobodniejszym przepływie krwi, który zapewnia dłuższe zbliżenie i i bardziej intensywne doznania.

Możemy także od razu wspomnieć, że choć nie powinien to być temat tabu, zarówno Collosel, Extreen i Erogen X, można kupić przez internet, a dostawa preparatów będzie bardzo dyskretna. Nawet domownicy nie zorientują się, co znajduje się w paczce.

mężczyzna i kobieta w sypialni

UMYSŁ

Na pewno nie raz słyszeliście powiedzenie, że w zdrowym ciele, zdrowy duch. Zgadzamy się w zupełności, a nawet poszlibyśmy o krok dalej. Naszym zdaniem jest to układ zamknięty, ponieważ w takim samym stopniu zdrowy umysł potrafi wpływać na zachowanie pełni sił.

Wszystkie powyższe elementy, które opisaliśmy w artykule, bez wątpienia przedłużą młodość i pozwolą na długi czas zachować kondycję, siły witalne i dobre wyniki badań. Jednak żadna z powyższych rzeczy nie uda się bez odpowiedniej motywacji, siły woli i chęci działania. To właśnie umysł sprawia, że zdrowe nawyki stają się możliwe.

Dobre samopoczucie ma także wiele innych zalet. To właśnie ono pozwala poczuć się zdrowo i męsko, brylować w towarzystwie poczuciem humoru i dystansem, nawet w tych najcięższych sytuacjach, gdy inni na nas liczą.

JAK ZACHOWAĆ PEŁNIĘ SIŁ? KILKA SŁÓW PODSUMOWANIA

Niektórzy po przeczytaniu tego artykułu, powiedzą pewnie, że to dla nich żadne nowości. Oczywiście, jednak czy stosujecie się do tych “przykazań”, czy jedynie planujecie zacząć od jutra? Czasami bardzo ważne, aby na chwilkę wrócić do podstaw.

Dużo piszemy tutaj o silnej woli, motywacji diecie i treningach, nie zapominamy jednak o tym, że niektórzy z Was zwyczajnie nie mają czasu na gotowanie czy 4 treningi tygodniowo. Rozumiemy też, że są niektórzy znajdują się w ciężkich życiowych sytuacjach. Dla każdego mamy jedną radę. Nawet minimalne zmiany każdego dnia, mogą przynieść ogromne rezultaty po kilku miesiącach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *