Zylion.pl – opinie o pożyczce za 0zł. Czy są ukryte koszty? Czy watro skorzystać z oferty?

 • Finanse

Krótkoterminowe pożyczki to obecnie bardzo popularny sposób na uzyskanie potrzebnych środków finansowych, przy wykorzystaniu minimum formalności. Pożyczkodawcy nie wymagają najczęściej zaświadczenia o zarobkach. Dlatego proces weryfikacji jest skrócony do minimum. Na rynku znajdziemy wiele firm oferujących pożyczki. Warto jednak wybrać pewną i solidną ofertę. Czy Zylion.pl jest właśnie taką firmą?

Co oferuje Zylion?

Zylion to firma oferująca pożyczki krótkoterminowe, nawet do kwoty 3,5 tysiąca złotych, z atrakcyjnymi warunkami spłaty i pomocą w razie problemów z oddaniem całej kwoty. Klienci mogą liczyć na niskie prowizje i nawet 30 dniowy okres spłaty. Zylion nie dokłada oprocentowania do pożyczanej sumy, użytkownik pokrywa jedynie, wskazaną wcześniej prowizje.

Pierwsza pożyczka może wynieść aż 1500 złotych i jest kompletnie darmowa, bez ukrytych kosztów i prowizji.

Cały proces jest bardzo prosty i przejrzysty, procedura w całości odbywa się online. Zylion nie wymaga dokumentów potwierdzających zatrudnienie i wykorzystuje certyfikowane narzędzia bankowe i bezpieczne systemy przechowywania danych osobowych. Dlatego można być spokojnym o wszystkie przekazane informacje.

Oferta dopasowana do potrzeb

Można wybrać sumę pieniędzy, którą chcemy pożyczyć, a także ilość dni, których potrzebujemy na zwrot środków. Poniżej prostego kalkulatora znajdującego się na stronie głównej, cały czas widnieje zmieniająca się kwota prowizji i wszystkich kosztów pożyczki, które zmieniają się w zależności od wybranych warunków.

kwota pożyczki zylion

Zylion rozumie także nagłe sytuacje, które potrafią zburzyć plan spłaty. Dlatego serwis udostępnia także możliwość refinansowania pożyczonej kwoty, wydłużając tym samym okres spłaty.

Zaufani klienci, którzy pilnowali terminów spłat, mogą liczyć na warunki preferencyjne i wyższą kwotę maksymalną pożyczki. Serwis działa przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w weekendy i święta. Dlatego po dodatkową gotówkę możemy sięgnąć zawsze, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Prosta obsługa

Wszelkie informacje, a także dokumenty i regulamin transakcji jest dostępny na stronie zylion.pl, która jest także narzędziem, dzięki któremu uruchomimy pożyczkę. Po zawnioskowaniu o daną kwotę, będziemy mogli założyć konto w serwisie. W panelu użytkownika, będą dostępne wszystkie dane obecnej pożyczki, a także możliwości refinansowania i historia transakcji. Prywatny panel służy także do wnioskowania o kolejne usługi pożyczkowe i o refinansowanie pożyczonej kwoty. System wysyła także wiadomości sms, które przypominają o umówionych terminach spłat.

Oferta refinansowania pożyczki w Zylion – co to jest?

Niestety nawet uczciwy i godny zaufania klient, może mieć problem z terminową spłatą pożyczki. Zylion zdaje się rozumieć taką sytuację, dlatego oferuje refinansowanie pożyczki, dla wszystkich, którzy mają problem z terminową spłatą zobowiązania.

Jak to działa?

Jeśli użytkownik zdaje sobie sprawę z tego, że nie zdąży ze spłatą w terminie, może zawnioskować o refinansowanie całej kwoty, przy użyciu panelu klienta. Zylion współpracuje z innymi pożyczkodawcami, którzy po zaakceptowaniu wniosku pomagają spłacić całą kwotę i tym samym wydłużyć termin spłaty o kolejne 30 dni, bez przykrych konsekwencji.

Jedynym progiem zwalniającym jest konieczność uiszczenia opłaty prowizyjnej, za udzielenie dodatkowych usług. Jest ona uzależniona od kwoty i terminu spłaty, pierwotnej pożyczki. O refinansowanie może ubiegać się każdy klient.

Koszty pożyczki w Zylion – prawdziwe 0% bez dodatkowych opłat?

Choć na rynku można spotkać wiele ofert, które kuszą darmowymi pożyczkami, często zawierają w sobie jakiś haczyk. Zazwyczaj jest nim prowizja, czyli opłata za usługę udzielenia pożyczki. Na zylion.pl możemy uzyskać pierwszą pożyczkę w wysokości do 1500 złotych, zupełnie za darmo. Firma chce tym samym zaprosić do współpracy i pokazać jak szybko i sprawnie działa cały system. Dlatego jeśli nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z takich usług, Zylion będzie dobrym miejscem na start.

pożyczka 0zł 0% do 1500zł

Pieniądze otrzymamy od razu, po pozytywnej weryfikacji klienta. Maksymalny czas spłaty, pierwszej darmowej pożyczki, wynosi 30 dni. To oznacza, że dzięki Zylion możemy szybko pozyskać pieniądze, a potem oddać je miesiąc później, zupełnie bez dodatkowych kosztów. W przypadku oferty tej firmy nie jest to jedynie chwyt reklamowy, a rzeczywista oferta, z której może skorzystać każdy użytkownik.

Jakie warunki należy spełnić, aby wziąć pożyczkę na Zylion.pl ?

Jest kilka spraw, które determinują możliwość wzięcia pożyczki w Zylion. Są to:

 • polskie obywatelstwo
 • wiek pożyczkobiorcy, między 22 a 75 rokiem życia.
 • pozytywna ocenia zdolności kredytowej

Weryfikacja odbywa się na podstawie dowodu osobistego. Sprawdzane będą jedynie bazy danych informacji kredytowej, nie będzie potrzebne zaświadczenie o zarobkach.

Koniecznym warunkiem bedzię posiadania telefonu komórkowego i numer konta bankowego. Posłużą one do weryfikacji konta, a także do wypłaty środków. Przed pozytywnym rozpatrzeniem wniosku może zatrzymać informacja o nieoddanych pożyczkach, lub nieterminowa spłata wcześniejszych kredytów.

Zylion – opinie

Ponieważ temat pożyczek krótkoterminowych jest obecnie bardzo modny, a firmy udzielające kredytów mnożą się w zastraszającym tempie, internauci i użytkownicy mają ogromne porównanie między ofertami. W internecie znajdziemy wiele opinii o Zylionie.

Klienci chwalą sobie najczęściej kilka kluczowych spraw.

 • Prosty sposób założenia konta oraz skrócona procedura.
 • Krótki czas oczekiwania na decyzję kredytową.
 • Niskie koszty kolejnych pożyczek.
 • Darmowa pierwsza pożyczka do 1 500zł

Jak wziąć pożyczkę w Zylion, krok po kroku

Właściwie do podjęcia pożyczki w Zylion, wystarczą jedynie trzy proste kroki.

Krok 1.

Wchodzimy  na stronę zylion.pl i wybieramy kwotę, oraz okres spłaty, jaki nas interesuje po czym klikamy przycisk “Składam wniosek”

krok 1 pożyczki w zylion.pl

Krok 2.

Po zatwierdzeniu wyboru, system poprosi o założenie bezpłatnego konta użytkownika gdzie podajemy takie informacje jak:

 • imię i nazwisko
 • nr telefonu
 • adres email
 • pesel
 • nr dowodu

Po wypełnieniu danych dole strony wyrażamy zgody (regulamin, przetwarzanie danych osobowych w celu rozpatrzenia wniosku) oraz klikamy Przejdź dalej

finalizacja etapu 1 na yzlion.pl

Jeśli przeszliśmy pozytywnie wstępną weryfikację zostaniemy przeniesieni do kolejnego, ostatniego kroku.

Krok 3.

Gratulację! Jeśli tutaj jesteś oznacza że pozytywnie przeszedłeś pierwszą weryfikację kredytodawcy. W kroku 3 na samym początku tworzymy hasło do naszego konta na zylion.pl oraz podajemy jakie informacje jak:

 • płeć
 • adres zamieszkania
 • stan cywilny
 • źródło dochodu oraz miesięczne zobowiązania

Na samym końcu podajemy nr naszego konta bankowego na które zostanie przelana wnioskowana kwota i klikamy Przejdź dalej

zylion.pl wniosek o 1500zł bez prowizji

To wszystko. W kolejnym kroku zostaniesz poinformowany o decyzji przyznania kredytu. Jeśli była ona pozytywna zostaniesz poroszony o potwierdzenie tożsamości np. szybkim przelewem w wysokości 1zł, który oczywiście zostanie Ci zwrócony i w ciągu kilku min pieniądze o jakie wnioskujesz powinny zasilić Twoje konto. Jeśli spotkałeś się z odmową kolejny wniosek będziesz mógł zgłosić za 7 dni roboczych.

Poniżej dla Waszej wygody zamieszczamy link kierujący bezpośrednio do oficjalnej strony zylion.pl na której możesz złożyć wniosek o pożyczkę:

www.zylion.pl

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *